Joomla Modulleri

Aşağa gitmek

Joomla Modulleri

Mesaj tarafından JessyExtreme Bir Cuma Ocak 08, 2010 1:01 pm

Modül kulanım özgürlüğü sunan özlliklere sahip. Modül ayarlarından resim genişliğini, boyunu ayarlayabilir resim başlığını gösterip göstermeme özelliğini değiştirebilrsiniz. Ayrıca resimlere site içi veya site dışı link de verebilirsiniz. Bunların dışında fon rengi buton özellikleri vb. değişiklkler de yapabilirsiniz... Bu modül
IE6+, Firefox, Opera, Google Chrome ve Safari tarayıcılarında denenmiştir.

AJ Article listing - Bölüm ve Kategori seçerek içerik listeleme modülü
Bu modül özellikleri düşünüldüğünde bir çok amaç için kullanılabilir. Kullanıcılar bir spor ahber sitesini örnek alırsak, Bölüm olarak Futbol haberlerini, onun alt kategorileri olan FEnerbahçe, Galatasaray vb. kategorilerinden de Mesela Galatasaray'yı seçtiğinde galatasaratla ilgili tüm haberler sergilenecektir. Bir başka örnek vermek gerekirse; Bir çok sitede gördüğümüz Bayilerimiz sistemi. Mesela bayilerimiz listesinden Ülke seçiyoruz, daha sonra o ülkeye ait şehirleri seçiyoruz ve seçtiğimiz şehirdeki bayler listeleniyor. Mesela Ülke Türkiye, Şehir Ankara seçtiğimizde Ankara'daki bayiler lsitelenmiş olur. Burada Ülkeler bölüm, şehirler ise bölüm içerisinde kategori oalrak listelenir. Daha sonra da o kategorideki bayiler listelenmiş olur. Kısacası yukarıda vermiş olsuğum iki örnekten başka bir çok amaç için bu modülü kullanabilirsiniz. Ayrıca listelenecek olan yazıları bir veya iki sutun şeklinde de gösterebiliyorsunuz.

Resimli, Hareketli son eklenen haberler modülü: HOT Newsflash - Free News Rotator
Bir çok joomla kullanıcısının sitesinde görmek istediği, özellikle haber siteleri için vazgeçilmez bir sistem olan değişen haber, resim, yazı modülü görevini yerien getirebilen bu modül tarafımızda denemiş ve tam not almıştır. Aşağıdaki demo linki sayesinde demosunu görerek sizler de kullanıp lullanmama konusunda karar verebilirsiniz. Kısacası modül içerisinde son eklenen yazı / haber başlığı, haber içeriği ve haber resmini yayınlayabilirsiniz. Ayrıca modül bu haber/yazıları slayt olarak göstermektedir. Sadece haber siteleri için değil her çeşit site için kullanılabilir siteyi görsel açıdan zenginleştirecek bir modüldür. Modül özelliklerinden genişlik, yükseklik, fon, başlık ve yazı renklerini, gösterilecek yazı/haber sayısını ayarlayabilirsiniz.


Joomla - Simple Video Flash Player
Joomla için Video Flash Oynatıcı Modül: Joomla siteniz için basit, kullanışlı bir Flash Video Oynatıcı istiyorsanız bu modül tam size göre. Playlist özelliği de olan bu modül sayesinde bir çok formattaki videolarınızı gönül rahatlığı ile yayınlayabilirsiniz. Modül FLV, MP4, MP3, AAC, JPG, PNG, GIF formatlarını ve YouTube Videolarını da desteklemektedir. Modül ayarlarından videoların boyutlarınıve diğer ayarlarını yapabilirsiniz...


Article Module - Modülde İçerik Yayınama
Article Module - Eğer modül içerisinde herhangi bir yazı, haber vb. göstermek istiyorsanız bu modülü kullanabilrsiniz. Modülü yükleyin, sitenizin istediğiniz modül pozisyonunda yayınlayın. Modül ayarlarında "Select Article" menüsü var ona tıklayarak modülde yayınlamak istediğini yazıyı seçin ve kaydedin. seçmiş olduğunuz yazı modülde yayınlanacaktır...


Sade Görünümlü Dijital Saat modülü Sade Görünümlü Dijital Saat modülü - Digital Clock Module : Joomla 1.5 kullanıcılarırının kullanabileceği sade görünümlü dijital saat modülü.


Yatay Üye Giriş Formu - Joomla 1.5
Joomla 1.5 kullanıcıları Joomla 1.5 kullanıcıları için yatay üye kayıt ve giriş formu. Bir çok ücretli tema ile birlikte gelen ve bu giriş formunu ücretsiz modüllerde de isteyen naısl yapabileceklerini soran bir çok Joomla kullanıcısı mevcuttu. Bunlar için ve bundan sonra yatay üye giriş formu kullanmak isteyenler için ücretsiz, kullanışlı güzel bir üye giriş ve akyıt formu modülü yayınlandı. Bu modülü kullanmak istiyorsanız tema index.php dosyasına ve temanızın xml dosyasına ufak eklemeler yapmanız gerekmektedir.


Mac Menu v1.0 - Joomla 1.5.x
Mac Menu 1.0: Joomla 1.5.x kullanıcılarının kullanabileceği bu modül aynı zamanda Mac kullanıcıları için de ideal. Mac kullanıcıları bilgisayarlarında kullandıkalrı bir menu tarzını sitelerinde de görmek isterler sanırım. ağağıdaki bağlantı aracılığı ile modülün demosunu inceleyebilirsiniz. Modül ayarlarında menü ismi, bağlantı resim vb ayarları mevcuttur. Farklı bir menü isteyenler için denemeye değer.


JF Elapse - Joomla Tree Menu
JF Elapse - Joomla Tree Menu 1,0: Joomla 1.5.x için kullanabileceğimiz ağaç menü. Açılır menü de diyebiliriz. Herkes Bir çok özelliğe sahip olan bu menü modülü ücretlidir. Bu menüyü aşağıdaki özelliklerini inceleyip demosuna baktıktan sonra kullanmayı düşünürseniz 9 Euro'yu gözden çıkarmalısınız.Bazı Özellikleri:Modülü çoğaltık bir kaç pozisyonda yayınlayabilirsiniz.Menüler tıklandığı zaman veya maos üzerine geldiği zaman açılabilir şeklinde ayarlanabilir.Menü rengi, arkafon rengi, menü hareket …


Sliding Product Categories 1.0.0
Joomla 1.5.x versiyonu için kullanabileceğimiz güzel bir menü. Açılır kapanır özelliğe sahip olan bu menü Virtuemart bileşeni içindir. Virtuemart kategorilerinizi menü olarak yayınlayabilir, bu menünün açılır kapanır olmasını sağlayabilirsiniz.

Module Virtuemart vertical menu 1.0.2
Alış verş siteniz varsa ve Virtuemart kullanıyorsanız kategorilerinizi bu modül aracılığı ile Kategorileri ve alt
kategorileri açılır menü şeklinde dikey olarak yayınlayabilrisiniz. Bu modül Joomla 1.5.x uyumludur.

No Text Select 1.0 - Sağ tuş, kopyalama kilidi
No Text Select 1.0: Joomla 1.0.x ve 1.5.x versiyonları için kullanabileceğimiz bu modül ve plugin sayfadaki yazıların seçilmesini engelliyor. Yani birisi sayfadaki yazıyı seçip kopyalamak istiyorsa bu eklenti bunu engelliyor. Ctrl + a (Hepsini seç), Ctrl + C (Kopyala) kısayollarının da çalışmasını engelliyor.


ChristmasFeel 1.0.0 - Sitede Kar Efekti
ChristmasFeel 1.0.0 - Sitede Kar Efekti: Joomla 1.5 ve 1.0 için kullanabileceğiniz kay yağma efekti modülü. Tabiki bu modülü sitede sadece kar yağması için değil başka şeyler için de kullanabilirsiniz. Yani sitenizde kar değil de kalp, veya bi firma sitesi ise firmanın ogosu veya kendi resmini, kısacası her şey yağabilir. İndirmiş olduğunuz dosyanın içerisinde snow.gif mevcut. bunun yerine aynı isimle istediğiniz gif resmini koyabilirsiniz. Hangi resmi koyarsanız o resim sitede yağmaya başlayacak.


Kayan, değişen haber, içerik modülü başlıkları
Kayan, değişen haber, içerik başlıkları modülü: News Highlighter GK1 modülü bir çok joomla kullanıcısının aradığı özelliklerde bir modül. Sitenize eklediğiniz haberlerin, içerikleri vb. başlıklarının haber sitelerindeki (Haber7.com, internethaber.com) gibi bir geçiş yapmasını istiyorsanız bu modül tam size göre. Hatta modül tek bir geçiş örneği sunmamakta. Aşağıdaki bağlantıdan demosunu incelediğinizde bu geçişlerin farklı şekillerinin olduğunu göreceksiniz. Demosuna bakmadan karar vermeyi

Bazı Özellikleri:
* Jomla 1.5 ile tam uyumludur
* Herhangi bir bölüm, kategorideki konuların başlıklarını veya id numaraları ile herhangi bir başlığı gösterebilirsiniz.
* Konu başlığını ve içeriğin belli bir kısmını gösterebilirsiniz.
* Başlıkları yatay, aiağı, yukarı, flash vb. şekillerde gösterebilirsiniz.
* İçerik veya başlıkları istediğiniz renk ve stillerde yayınlayabilirsiniz.
* İçerik başlıklarını tarihe, sıralamaya göre veya karışık oalrak yayınlayabilirsiniz.
* Anasayfada gösterilen haber veya içerikleri gösterebilme veya göstermeme yetkisine sahipsiniz.
* içerikleri html kodlarından temizleyerwk yayınlayabilirsiniz.
* SEF (Arama motoru dostu url'ler) uyumludur.
* Firefox, IE6+, Opera 9.5, Safari, Netscape, Google Chrome, Camino, Flock 0.7+. problemsiz çalışmaktadır.
İndirdikten sonra zip dosyasını açmalısınız. İçerisinde Photoshop formatında (.PSD) kullanabileceğiniz, değiştirebileceğiniz butonlar, kullanım klavuzu (İngilizce) ve modül bulunmaktadır.


PageInfos for Joomla 1.5.x - Sık Kullanılanlar Modülü
PageInfos 1.0.0: Joomla 1.5 versiyonu için kullanabileceğiniz güzel bir modül. Sık kullanılanlar modülü diyebileceğimiz bu modül benzerlerinden farklı özellikler taşımaktadır. Siteyi favorilere ekle, Sayfayı favorilere ekle, Anasayfam yap, Sayfayı yazdır gibi klasik özelliklerinin yanıda İletişim sayfası linki, tel ve fax bilgielerini de yayınlayabiliyorsunuz.
Her biri için farklı icon bulunmaktadır. Bunların dışında ek olarak farklı bağlantılar da ekleyebilirsiniz. Modülün dil dosyası da mevcuttur ve istediğiniz dile çevirebilirsiniz...


News Show GK3 - Haber Gösterim Modülü
News Show GK3 - Haber Gösterim Modülü: Joomla kullanıcılarının çok aradıkları modüllerden biri. Joomla ile kurmuş olduğunuz site özellikle haber, bilgi, duyuru vb. içerikli ise bu modül işinizi kolylaştıracaktır. aşağıda özellikelrini sayacağım bu modül anasayfada gösterilecek olan haberlerin yönetiminde bize kolaylıklar sağlıyor. Yeni eklenen haberleri slayt olarak vey klasik oalrak gösterebilme, ayrıca her kategori veya bölümdeki son eklenen habeleri kategori veya bölümler halinde sunabilme, bu gösterimlerin özelliklerini ayarlayabilme, karakter sayılarını, gösterilecek olan haber e link sayılarını vb. belirleyebilme gibi bir çok özelliğe sahip olan bu modül dil dosyası ile birlikte gelmektedir. Yani dil dosyasını istediğiniz şekilde ayarlayabilir, kendi dilinizde veya başka herhangi bir dilde kullanabilirsiniz.

• Joomla 1.5 Native uyumlu
• içerikleri kategori, bölüm veya id numaralarına göre yönetme
• İçerikleri yatay veya dikey olarak gösterme. Yani içerikleri 2-3-4 sutun halinde gösterebilme
• Giriş metni, resim,yazar, tarih, bölüm veya kategori ismi ve devamını oku butonu gibi özellkleri aktif veya • pasif edebilme, ayrıgca giriç metnindeki karakter sayısını belirleyebilme,
• Görüntülenecek olan haberleri tarihe, varsayılan sıraya, hite veya karışık olarak gösterebilme,
• Araçlar paneli aracılığı ile font ve haber boyutlarını ayarlayabilme
• Tarihlerin kullanılan dile göre ayarlanılır olması, tarih gösterim formatlarını seçebilme,
• Dil dosyasını istediğiniz dilde değiştirip kullanabilme,
• Anasayfada gösterilen içeriklerin gösterilmesini veya gösterilmemesini sağlama,
• Haberlerdeki HTML kodlarını silme,
• Kolay kullanılabilir panel,
• SEF url (Arama motoru dostu linkler)
• Java script kullanımı (içeriklerin açılır kapanır olması) . Mootools,
• Firefox, IE7, Opera 9.5, Safari, Netscape, Google Chrome, Camino, Flock 0.7+ ile sorunsuz kullanabilme


Bu sayfayı arkadaşına tavsiye et modülü
Bu sayfayı arkadaşına tavsiye et modülü: Carlodamo ( send this page to a friend ) 1.2: Joomla kullanıcılarının ihtiyaç duyup da bulamadıkları modül neredeyse yok gibi. İşte bu modül de ihtiyaç duyulan modüllerden biri. Özellikle haber, makale, fıkra, şiir vb yayınlıyorsanız sitenizde ve ziayretçilerinizin bu sayfalardan istediklerini kendi veya arkadaşlarının mailelrine göndermelerini istiyorsanız bu modülü kullanabilirsiniz. Sitemizde de kullandığımız bu modülün ayarları yönetim panelinden değiştirilebilmekte. Basit fakat kullanışlı olan bu modülü kullanıp denemenizi tavsiye ederiz. Bu modül sayesinde sitenizdeki içerikler, doalyısı ile siteniz başkalarına da tavsiye edilmiş olacak.

TC News Scroller - Kayan içerik (Haber) Modülü
TC News Scroller: Joomla 1.5 versiyonu için kullnbileceğiniz güzel bir kayan içerik, haber modülü. Genişliğini, boyunu, arka fonunu kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Arıca kyan içeriğe link de verebiliyorsunuz. Bu modül aracılığı ile herhangi bir kategorideki yazılarınızı kayan içerikler şeklinde yayınlayabilirsiniz.

Langtolang Multilingual Dictionary 1.0 - Çok Dilli Sözlük
Langtolang Multilingual Dictionary 1.0 - Çok Dilli Sözlük:
Langtolang Çok dilli Sözlük Modülü: Langtolang Joomla 1.5.x Native uyumlu çok dilli bir sözlük modülüdür. Onlarca dili desteklemekte olan bu çok dilli sözlük modülü Barış Efe tarafından hazırlanmıştır kendisine de teşekkürü bir borç bilriz. Sözlük karşılıklı olarak şu dilleri desteklemektedir: İngilizce, Arapça, Çince, Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, Estonyaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, İzlandaca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Letonyaca, Norveççe, Portekizce, Rumence, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe vb. Ayrıca modülü kurduktan sonra ayarlarından varsayılan olarak istediğiniz dili seçebiliyorsunuz. Bu modülün alt yapısı www.langtolang.com tarafından sağlanmaktadır. Oldukça başarılı olduğunu belirtebileceğim bu modül Joomla için hazırlanan modüller içerisinde en geniş kapsamlı olanıdır. Faydalı olması dileğiyle...

Langtolang Multilingual Dictionary Module. Langtolang is a multilingual dictionary translating from/to English, Arabic, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese Brazil, Portuguese Portugal, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish.


ArchivePro 1.1 Arşiv Modülü İçeriklerinizi profosyonelce arşivlemek ve bunu ziyaretçilerinize güzel bir şekilde sunmak mı istiyorsunuz? İşte bu modül arşivlerinizi zenginleştirir ve sitenizdeki görüntüsüne profosyonellik katar. Kısacası içeriklerinizi tablolar ve ikonlar yardımı ile sunabilirsiniz.
Bir çok özelliği metin eklemenize ve her görünümü farklı bir şekilde sunmanıza olanak sağlar. Bu modül bir site için olmassa olmazlardan diyebiliriz. Özellikle haber siteleri ve çok içerikli diğer siteler için çok uygun bir modüldür.
Joomla 1.0.x ve 1.5.x native versiyonları için kullanabileceğiniz dosyaları aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile indirebilirsiniz. Joomla 1.5.x Native versiyonu çok yakında yayınlanacaktır.
Ayrıca aşağıdaki demo bağlantısını tıklayarak önce modülü inceleyebilir, kullanıp kullanmama konusunda karar verebilirsiniz.

Start Archiving like a Pro! You can dramatically enhance the way archives are displayed on your site, including the ability to display them in a table, and with icons. Great features allow you to add custom text to your archive module and to change almost every facet of the display. This module is a must-have for sites that thrive on content!

Son Eklenen Haberler Modülü [Resimli]:
Son eklenen Haberler Modülü [Resimli]: Bu modül akıllıca olay tanımlarını alır resimlerini alır ve onları tekrar boyutlandırır başlık olarak yada Flaş şeklinde yayınlar. Ek olarak başka özellikleri de vardır Göster/Gizle gibi. Bu modül Joomla 1.0.x versiyonları içindir.

Latest Events Module (with Photo) for Attend Event
This module is for the Attend Events component. It intelligently detects images from the Event Description & dynamically resizes them to be shown
in a nifty module which shows the Event Title & image hotlinked to the event. It Also has several options to Show/Hide Available Registration seats & a host of other event registration specific options.

TextSizer Modul 1.0 - Metin Boyutlandırıcı
TextSizer Modul 1.0 : Metin Boyutlandırıcı - Basit ama kullanışlı, ihtiyaçarınızın nispetinde metinlerinizi kültür yada büyültür. Sadece normal bir modül olarak kurup yayınlayabiliyorsunuz.
İndirmek için ücretsiz olarak üye olup indirebilirsiniz. Joomla 1.0.x versiyonları için uygundur...

Simple but usefull, encrease and decrease your text as much as you need. Just install like a normal module and publish on any moduleposition.
For download just register for free and download.
Multi Column Latest News Module: Bu varyasyon Son Eklenen Haber modülü olarak haberleri çoklu dizeler halinde göstermeye olanak sunuyor. Joomla 1.0.x versiyonları için uygundur.

This is a variation of the default Latest News module allowing you to output the items in Multiple Columns.

Shape 5 Tell A Friend Modul
Shape 5 Tell A Friend Modul - Site tavsiye modülü: Sitenizi tavsiye modülü eklemek istiyorsanız bunu kullanabilirsiniz. Modül Joomla 1.0 ve 1.5 NAtive uyumludur. Ayrı bir pencerede açılan modüle isminizi ve mail adresinizi yazdıktan sonra göndermek istediğiniz 3 kişinin mail adresini yazarak tavsiyede bulunmuş oluyorsunuz. ayrıca bu tavsiye metnini kendiniz de oluşturabiliyorsunuz. modül İngilizcedir. Eüer Türkçeleştirmek isterseniz modül içerisinde bulunan tellafriend.html, thankyou.html ve mod_S5tellafriend.php dosyalarını açarak gerekli düznelemeleri yapabilirsiniz.


AMP3Player - Joomla 1.5 Native Analog Clock - Joomla 1.5 Native Joomla 1.5 Native uyumlu Mp3 Çalar modülü. Sınırsız albüm ve şarkıları listeleyerek yayınlaya bileceğiniz bu modülü popup olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca modülü 5 ayrı renkte kullanabilirsiniz...


Magic Menus 1.5.0b
Magic Menus 1.5.0b - Use Any Font In Your Menu - J 1.5 native: Düz eski arial fontundan daha yaratıcı olan bir şey istiyorsanız bu modül size Joomla 1.5 Menü üzerinde oynama şansı sunuyor. Bir farklı yanı da sizin için otomatik imaj oluşturması. İstediğiniz fontu kullanarak menülerinizi özgürce oluşturun


Flash Media Player 1.0.5 - J 1.5.x
Flash Media Player 1.0.5 - J 1.5.x: Media Player Flash Modülü, Joomla 1.5.x veya Joomla 1.0.x ile kullanılabilir. Jeroen Wijering tarafından entegre edilmiştir farklı formatlarda dosya oluşturabilir (mp3, swf, flv, jpg) Flash Mp3 Player Modülünün görünümü tamamen değişebilir.
*Yeniden oluşturulan dosyalar için uzantılar MP3, SWF, FLV, JPG
*Renk konfigirasyonları.
*Player en boy ölçü seçimi.
*Yeniden oluşturma seçenekleri.
*Tam ekran seçeneği.
Bu modül ücretsiz lisans ile sunulmaktadır, ayrıca diğer dillere de çevrilmektedir.

Flash Media Player 1.0.5 - J 1.5.x
Module Media Player Flash for Joomla 1.5.x or Joomla 1.0.x Integration of script of Jeroen Wijering that reproduces different formats
(mp3, swf, flv, jpg, etc.) and completely changes to its appearance in comparison to the Module Flash Mp3 Player.
* Reproducer of archives in format MP3, SWF, FLV, JPG
* Configuration of the colors.
* Configuration of the Playlist
* Election of Width and Height of the Player.
*Election of the Type of Reproductor.
* Fullscreenr option. The Player created and distributed under a free license and works thanks to the breath
and reports of its users.
Also it seeks to be translated in other languages thus is thankful for the aid of any person who is interested,
in this or other tasks.

Flash Image Banner 1.0
Flash Image Banner 1.0 - J 1.5 ve 1.0 Modül ücretli. Bu yeni modülümüzü Flash Image Banner olarak adlandırıyoruz. Bu modül ile bütün aktif resim bannerlarımızı Flash solma efekti ile yayınlayabiliriz. Yalnızca resimler değil url adresleride aynı şekilde. Bu modül reklamlar için basit ve etkilidir. Bu modül ile birlikte JPG, GIF, PNG, BMP kullanabileceğimiz resim türleri. Bir çok yorumlayıcıda test edilmiştir, FireFox, IE6, IE7 ve Opera. Joomla sürümlerinde de test edilmiştir,

Joomla 1.5.0, Joomla 1.5.2, Joomla 1.5.3, Joomla 1.5.x, Joomla 1.0.13, Joomla 1.0.15...
We just have released our new module called Flash Image Banner. This module allows to show all active image banners out of the component
within your site with flash fade animation. Not only the images, but also that url is enable.
This module more simple and effective interaction for your ads. You able to use this module for JPG, GIF, PNG, BMP images and work properly in
company with jquery and mootools implementation.
We have tested this module on several browser, like FireFox, IE6, IE7 and Opera. And have tested with Joomla 1.5.0, Joomla 1.5.2, Joomla 1.5.3 native for Joomla 1.5.x; also tested with Joomla 1.0.13, Joomla 1.0.15

SuperSearch 1.2 - J 1.0
SuperSearch 1.2 - J 1.0: Google destekli Ajax arama motoru;
Özellikleri:
Basit
Sayfa geri yüklemesi yok
Site içi arama
Web de, resimlerde veya haberlerde arama.
Google tarafından desteklenmektedir.


Yahoo Online status (YOS) 1.0 - J 1.5 ve J 1.0
Yahoo Online status (YOS) 1.0 - J 1.5 ve J 1.0 : Yahoo messenger aracılığı ile site üzerinden müşterilerinizle görüşmek, onlara destek vermek, online olarak yazışmak mı istiyorsunuz? Bu modül tam size göre. Daha önce msn messenger için olan modülü yayınlamıştık. bu da yahoo messenger kullanıcıları için. Modül ayarlarından 9 farklı durum butonu seçebilirsiniz.

For calling or Chat with site owner on Yahoo.
You can use this Module for Online Contact or Support Users Via Yahoo Messenger or Online Yahoo Messenger.
You can Choose 9 styles for Status Button from Module Settings.

My Footer Module (Custom code for your footer) 1.0 - J 1.5
My Footer Module (Custom code for your footer) 1.0 - J 1.5 : Alışılmış Footer Modülümüz Joomla 1.5 üzerine dayandırılmıştır. Dil destekleri de vardır. İlk görüntülecek alan Yıl ve yorum satırıdır. İkincisi ise Joomla telif bilgilerini görüntüleyip görüntülemeyeceğimizdir.

Custom footer module for Joomla 1.5 based on Joomla's footer module and Custom Footer Module, also supporting languages.
It displays a footer with a first partial customizable line (Year and a comment) and a second fully customizable line
(if nothing is provided you can choose whether to show Joomla's copyright notice or not).

AQSG-Newsflash 1.0 - J 1.5
AQSG-Newsflash 1.0 - J 1.5: mod_aqsg-newsflash basit bir Joomla 1.5 kaydırma modülüdür.
Özellikleri:
Kaydırma modülü ölçü değiştirebilme.
Makalenin hangi kategori kısmında görüneceğini seçebilme.
Kaç makale görüntüleceğini seçebilme
Modüllerin uyumunu değiştirebilme
Modülün kayma hızını ayarlayabilme
Ve bir çok şeyi görüntüleyebilme resimler, linkler, scriptler gibi...

Translation box for joomla 1.5 ve 1.0
Translation box for joomla 1.5 ve 1.0 : Bu modül kullanıcılarınızın EN, DE, ES, FR, HE, IT, JA, NL, PT, SR, ZHS, ZHT, KO, RU, SV, TR dillerine çeviri yapmasına olanak sunuyor.
Çeviri penceresi yeni pencere olarak açılıyor. Arayüz dilleri EN, DE, ES, FR, HE, IT, JA, NL, TR. Kurulumu ve yayını basit bir modül.
Joomla 1.5 native ve Legacy modda çalışmaktadır.

This module permit to your users to translate word in EN, DE,ES, FR, HE, IT, JA, NL,PT, SR, ZHS, ZHT, KO, RU, SV,TR
Traslation windows will open in new window. Interface language in EN,DE,ES,FR,HE,IT,JA,NL,TR. Simply install and pubblish module. Work in joomla 1.5 native and Legacy

Camp26 Visitor Data (IP, Proxy, ISP, Country, etc) 1.0
Camp26 Visitor Data (IP, Proxy, ISP, Country, etc) 1.0 : Joomla 1.5.x ve Joomla 1.0.x iel tam uyumlu oaln bu modul ziyaretçi bilgilerini vermektedir. site ziyaretçilerinin ip, Proxy, Ülke, Tarayıcı, Sistem vb. bilgilerini ziyaretçilerinize sitenizde bu modül aracılığı ile sunabilirsiniz...

SBD Akordiyon Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy Mod
SBD Akordiyon Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy Mod: Joomla için tasarlanmış basit bir akordiyon menu sistemi. Akordiyon menu mouse ile tetiklenerek (mouseover) veya tıklanarak kullanılabilir. Yalnızca birinci seviye uzatılabilir devamı otomatik olarak gelecektir. Şu an joomla 1.5 Legacy modu desteklemektedir. Önce XHTML 1.0 Transitional doğrulamasına bakıyoruz, ttp://joomla15.simplebydesign.co.uk bu adresten faydalanabiliriz. Test adresi. Gerekli modül ayarlarını ve parametreleri bulabilirsiniz.

Joomla Featured Articles Module 1.02 - J 1.5
Joomla Featured Articles Module 1.02 - J 1.5: Bu modül sayesinde seçmiş olduğunuz makale başlıkları dikkat çekici bir şekilde görüntülenecektir. Şimdi içerik ID lerinizi yazın ve çalıştırın. İçeriklerinizi (,) ile ayırın.
Güncelleme: İçerik ID lerinizi kullanarak yapabilirsiniz.
Güncelleme2: İstediğiniz makale veya içeriği başlığına göre sıralama ile yapabilirsiniz.
Güncelleme3: Joomla 1.5 desteklemektedir.

Flash Image Colection - Pro Module 1.0 - J 1.5
Flash Image Colection - Pro Module 1.0: Flash Resim Koleksiyonu Modülü: Bu modül resimlerinizi fade efekt (solukluk) vererek göstermenizi sağlar, Joomla 1.5.x veya Joomla 1.0.x. JPG, GIF, PNG, BMP uzantılı resimlerinizi destekler. Kullanımı oldukça basittir. Resimlerinizi image klasörüne koyun ve modül resimlerini rasgele bir sıralama ile görüntülesin. Bu modül, FireFox, IE6, IE7 ve Opera gibi yorumlayıcılarda test edilmiştir. Aynı şekilde 1.5.0, Joomla 1.5.1, Joomla 1.5.2 Joomla 1.5.x; ve Joomla 1.0.13, Joomla 1.0.15 ile de test edilmiştir.

Flash Image Colection - Pro Module 1.0 - J 1.5
This module is used to showing your image collection in module folder image with Flash Fade Effect on you Joomla 1.5.x native or Joomla 1.0.x native.
This module really support for JPG, GIF, PNG, BMP images and work properly in company with jquery and mootools implementation.
It's more simple and stable to use, just put your image in image folder and then the module will shown your image collection in random order.
This Module have tested on several browser, like FireFox, IE6, IE7 and Opera. And have tested with Joomla 1.5.0, Joomla 1.5.1, Joomla 1.5.2
native for Joomla 1.5.x; also tested with Joomla 1.0.13, Joomla 1.0.15.

Visitor Info 1.0 - Ziyaretçi Bilgisi Modülü
Sitenizi ziyaret edenlerin ip adres, browser ve host bilgilerini gösteren bir modül. Bu modülü Joomla 1.0.x ve Joomla 1.5.x Legacy modda kullanbilirsiniz.

Visitor Info 1.0
A real simple module that displays your visitor's info. Included in this version: - ip address - browser - host

YouTube User Specific Videos 0.8 - J 1.5
YouTube Kullanıcı Özel Videoları: Bu ücretsiz modül ile birlikte Youtube.com altında herhangi bir kişinin özel videolarını yayınlayabilirsiniz.
Özellikler Kapsamında:
Otomatik XML güncellemeleri.
Lightbox olarak video görüntüleyebilme. (Ajax Pop-Up Window)
Video görüntülenme sayısı.
Kullanıcı tanımlı dikey/yatay gösterim.
Kullanıcı tanımlı vido ölçü/ebat seçimi

YouTube Most Recent Videos 0.8 - J 1.5
Son Eklenen Videolar Modülü: Bu ücretsiz modül ile birlikte Youtube.com altında herhangi bir kişinin en son göndermiş olduğu (en yeni)/favori videolarını yayınlayabilirsiniz.

Özellikler Kapsamında:
Otomatik XML güncellemeleri.
Lightbox olarak video görüntüleyebilme. (Ajax Pop-Up Window)
Video görüntülenme sayısı.
Kullanıcı tanımlı dikey/yatay gösterim.
Kullanıcı tanımlı vido ölçü/ebat seçimi

YouTube En Çok Linklenen Videolar
Bu ücretsiz modül ile birlikte Youtube.com altında herhangi bir kişinin en çok linklenen videolarını yayınlayabilirsiniz.

Özellikler Kapsamında:
Otomatik XML güncellemeleri.
Lightbox olarak video görüntüleyebilme. (Ajax Pop-Up Window)
Video görüntülenme sayısı.
Kullanıcı tanımlı dikey/yatay gösterim.
Kullanıcı tanımlı vido ölçü/ebat seçimi

YouTube Highest Rated Videos 0.8 - J 1.5
YouTube En Çok Oylanan Videolar
Bu ücretsiz modül ile birlikte Youtube.com altında herhangi bir kişinin en çok oylanan videolarını yayınlayabilirsiniz.

Özellikler Kapsamında:
Otomatik XML güncellemeleri.
Lightbox olarak video görüntüleyebilme. (Ajax Pop-Up Window)
Video görüntülenme sayısı.
Kullanıcı tanımlı dikey/yatay gösterim.
Kullanıcı tanımlı vido ölçü/ebat seçimi

Jaxtr Free Call & SMS Module for Joomla 1.0 & 1.5
Jaxtr telefonunuzu internete taşımanıza olanak sunar. Böylelikle internet üzerinden serbest aramalar yapabilir ve aranabilirsiniz. Bununla birlikte bir kaç özelliğide beraberinde getirmiştir.
Örnek: İstenmeyen aramalara blok koymak veya ses maillerini kapama gibi. Hemen sitenize ekleyerek internetten destek masası oluşturabilir sınırsızca görüşebilirsiniz.

Authors Info Module 1.0 - J 1.0
Bu modül Editor Bilgi Modülü yani yazar bilgilerini ve yazara ait son makaleyi göstermektedir. CommunityBuilder bileşeni ile birlikte çalışmaktadır. Parametre olarak sadece Editör id si girmeniz gerekiyor.
Editör Bilgi: Resim, Kullanıcı Adı, Gösterim sayısı(Opsiyonel),Son Makale (Opsiyonel)
CB Alanı: Avatar, Kullanıcı Adı, Gösterim Sayısı vb. gibi bir çok özellik mevcuttur.

Joomla Web Messenger Contact List Module: J 1.5 native
Bu modül Joomla Web Messenger bileşeninin modülüdür. Bu yüzden iletişim listenizi her modulde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz yerde yayınlama şansınız vardır.

jNewsFeeds 1.5
jNewsFeeds 1.5 : Kategorileri ve geri beslemeleri görüntülemeye yarayan bir eklentidir. Joomla 1.5.x ile uyumludur.
Özellikleri:
1-Tanımlanmış kategorileri gösterir.
2-Kategori sayılarını gösterir.
3-Kategorilerin liste görünümünde alınmasını sağlar
4-Admin ayarlarında maximum kategori sınırı belirlenebilir.
5-Admin panelinde kategoriler seçilebilir.

Links 2 Me 1.0.0
Links 2 Me 1.0.0: Basit bir yönetici modülüdür. Sitenizdeki son 5 linki görüntüler. Joomla 1.0.x uyumludur.

Image uploader 1.0
Image uploader 1.0: Sitenize eğer kullanımı kolay basit bir resim ekleme modülü arıyorsanız bu modülü kullanabilirsiniz. Bu modül eklediğiniz resimleri direk olarak imageby.us sunucularına yüklenmektedir. Dolayısı ile hostinginizden de kayıp olmamakta. Bu modül Joomla 1.0.x ve 1.5.x versiyonları için uygundur.

YOOeffects: YOOeffects Joomla! Lightbox görünümü sağlıyor; yansıma ve spot ışık gibi. Herhangi bir içeriği pop up yeni pencerede açmak yerine sayfa üzerine açma olanağı sunmuştur. Normalde Shadowbox üzerine kurulmuştur ama bunun dışında bir çok medya kaynağını görüntüleyebilmektedir.(QuickTime, Windows Media Player, Flash, Flash video).

Curency Converter Pro 1.0
Curency Converter Pro 1.0: Bu modül ajax üzerine kurulmuş basit bir döviz hesaplama aracıdır. Admin panelinden gerekli düzenlemeler yapılabilir. Bu modül Joomla 1.0.x için hazırlanmıştır.

Google PageRank For J! 1.0.X
Google PageRank For J! 1.0.X: Google pagerank değerini gösteren modül. Modül ayarlarında domain ve stil ayarlarını yapabilirsiniz. Google pagerank kullanmak isteyenler için ideal bir modül...

Google PageRank For J! 1.5.X
Google PageRank For J! 1.5.X: Google pagerank değerini gösteren modül. Modül ayarlarında domain ve stil ayarlarını yapabilirsiniz. Google pagerank kullanmak isteyenler için ideal bir modül. Joomla 1.5 versiyonları için uyumlu...

JessyExtreme

Mesaj Sayısı : 14
Kayıt tarihi : 08/01/10
Yaş : 27
Nerden : İzmit

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz